TEKO, spol. s r.o. - Vše pro Vaši koupelnu
Přejít na https://www.ravak.cz Přejít na http://www.hurta-thermaltrend.cz

RAVAK a. s. se zabývá kromě výroby sprchových koutů, vaniček a van také výrobou koupelnových radiátorů. Radiátory RAVAK nejsou jen pouhým "topením", ale především designovým doplňkem Vaší domácnosti. Koupelnový radiátor neslouží pouze k vytápění místnosti, ale i k dosušování vlhkých ručníků a to i v době mimo topnou sezónu. Další doplňky radiátorů, jako jsou věšáčky a zrcadlo, praktičnost tohoto výrobku jenom umocňují. Velké množství výrobků RAVAK je vystaveno na naší vzorkovně. Můžete si zde prohlédnout také koupelnové radiátory RAVAK. Pro bližší informace se informujte na emailové adrese obchod@tekozdar.cz nebo na telefonních číslech 566 628 432 603 262 789.

Bílý koupelnový radiátor OPTIMA PLUS Chromové provedení radiátoru EXCLUSIVE Lehce zaoblený radiátor CHROMO

Firma Hurta-Thermal Trend byla založena v roce 1990 jako vůbec první výrobce koupelnových radiátorů v tehdejším Československu. Otopná dekorační tělesa jsou vyráběna moderní technologií, což zaručuje dokonalé a estetické spoje. Standartně je k dispozici 12 velikostí radiátorů ve dvou designech, je možná i jakákoliv změna rozměru. Výhodou firmy Hurta-Thermal Trend jsou krátké dodací lhůty, příznivé ceny a možnost volby jiného barevného odstínu. I tyto koupelnové radiátory jsou vystaveny na naší vzorkovně a v omezeném množství naskladněny.

Klasické rovné trubkové těleso Radiátor s odnímatelným věšákem Oblé trubkové těleso

Radiátory jsou topná tělesa určená k připojení do okruhu ústředního vytápění, vhodná do koupelen, chodeb, WC, apod. Radiátory lze využít také pro kombinované a elektrické vytápění. To se hodí zejména pro dosoušení ručníků, koupacích osušek i drobného prádla, zejména mimo hlavní topnou sezónu. V tomto případě je nutné radiátor opatřit elektrickou topnou tyčí. Elektrické topné tyče se dodávají v různém provedení podle způsobu připojení k elektrické síti (do zásuvky bez termostatu nebo s termostatem). Varianta s termostatem navíc reguluje teplotu v místnosti podle Vámi zvolené teploty na termostatu. Doporučujeme kompletaci, montáž a výměnu tělesa svěřit firmě s příslušnou elektrotechnickou odbornou způsobilostí.

TEKO, spol. s r.o., Brněnská 35, Žďár nad Sázavou