TEKO, spol. s r.o. - Vše pro Vaši koupelnu
Přejít na http://www.osma-komorovice.cz/ Přejít na http://www.ekoplastik.cz//
Tvarovka HT Trubky a tvarovky KG Trubky a tvarovky PPR

Firma OSMA zpracování plastů s.r.o. jako součást podniků skupiny Ostendorf dnes představuje špičku mezi evropskými výrobci plastových kanalizačních systémů. Se svou roční produkcí přes 1 800 km venkovních a zhruba dvojnásobného množství vnitřních kanalizačních trub a milionů kusů tvarovek je největším producentem svého druhu na českém trhu.

Odpadní trubky a tvarovky z HT – Systému (PPs)® odolávající vysokým teplotám jsou vyráběny z nesnadno hořlavého polypropylénu. Díky absenci lepených spojů (hrdlové spoje s dvojbřitým těsnícím kroužkem) je rychlost montáže a kvalita provedené práce mnohem vyšší, než u běžného PVC. Trubky i tvarovky HT u nás vždy najdete, stejně tak jako klasické potrubí PVC. Pro více informací nás můžete kontaktovat na obchod@tekozdar.cz nebo na telefonních číslech 566 628 432 a 603 262 789.

Kanalizační trouby a tvarovky KG – Systém (PVC)® OSMA jsou vyráběny z neměkčeného polyvinylchloridu - tzv. PVC-U, polymeru připraveného suspenzní polymerací vinylchloridu bez změkčovadel a plniv. Použitím tohoto materiálu získávají trouby a tvarovky vlastnosti, které je předurčují pro uložení v zemi k beztlakové dopravě odpadních a dešťových vod a splašků. K charakteristickým vlastnostem trubek a tvarovek KG-Systém (PVC)® patří vysoká pevnost, pružnost, dlouhodobá stabilita, skvělé hydraulické vlastnosti, odolnost proti otěru, chemická odolnost, tolerantnost k sedání terénu a 100% těsnost spojů. Snadná pokládka a rychlá montáž jsou zárukou ekonomicky výhodné výstavby. KG trubky a tvarovky do průměru 200 mm jsou trvale skladem.

WAVIN Ekoplastik s.r.o. je největším producentem potrubních systémů z polypropylenu pro tlakové rozvody, zejména pro vodu a vytápění v České republice a zaujímá jedno z předních míst mezi evropskými výrobci.Plastový potrubní systém Ekoplastik PPR je určen pro vnitřní rozvody studené a teplé vody, pro podlahové a ústřední vytápění, rozvody vzduchu, eventuelně jiné použití v průmyslu a zemědělství. Systém PPR u nás také vždy najdete.

TEKO, spol. s r.o., Brněnská 35, Žďár nad Sázavou