TEKO, spol. s r.o. - Vše pro Vaši koupelnu
Přejít na http://www.teka.cz Přejít na http://www.norma-frydlant.cz

Společnost TEKA se zabývá výrobou domácího a profesionálního vybavení kuchyní a koupelen, skladovacích kontejnerů z nerezové oceli a elektroniky. Co se kuchyní týče - TEKA patří k nejznámějším značkám v oboru kuchyňských dřezů a vestavěných doplňků. Vyrábí vysoce kvalitní přístroje pro použití v domácnosti, komerční vybavení i kuchyňské dřezy, což znamená, že si svou kuchyň můžete kompletně vybavit výrobky značky TEKA. Dřez je nejčastěji používanou součástí vaší kuchyně. Kolem něj se všechno točí a přitahuje pozornost všech lidí, a právě proto musí představovat kombinaci špičkového designu, hygieny a snadnosti použití. Hlavními přednostmi dřezů TEKA je nabídka úplně nového druhu pracovního prostoru, sbírky užitečných prvků, jedinečného designu a efektivity použití. Díky tomu bude vaše výsadní postavení v kuchyni skutečně zaručeno. Snaha o naprostou dokonalost. Dřezy TEKA si můžete vybrat v trojím provedení - nerez, keramika, tegranit. Přijďte si prohlédnout dřezy TEKA na naši prodejnu. Dále nás můžete kontaktovat na obchod@tekozdar.cz nebo na telefonních číslech 566 628 432 a 603 262 789.

Keramický vestavný dřez CUADRO 60 KER Nerezový vestavný dřez DR 80 1B 1D Tegranitový vestavný dřez RIO 45B-TG

NORMA Frýdlant nad Ostr., spol. s r.o. je jedním z největších výrobců plechového smaltovaného nádobí v České republice a současně jediný český výrobce nerezových a smaltovaných kuchyňských dřezů. Škála vyráběných druhů je velmi široká, od klasických sólových vestavných přes svařované nástavné (celoplošné) až po vestavné nerezové modely vyráběné nejmodernější technologií tažením z jednoho kusu. Kromě dřezů se zde také vyrábí mimo jiné výlevky, mycí žlaby, smaltovaná rohová umyvadla pro bytová jádra a smaltované nádobí. Některé ze dřezů NORMA jsou u nás trvale skladem.

Vestavný nerezový dřez rohový 5570 Nerezový dřez s odkapní plochou MINOR 542 Hnědý smaltovaný dřez kruhový s odkapávací plochou 525/P
TEKO, spol. s r.o., Brněnská 35, Žďár nad Sázavou